Játékosok névsora

LABDARÚGÓ-SZAKOSZTÁLY VEZETŐSÉGE, ILL. A CSAPATOK NÉVSORAI

Futball szakosztály vezetősége:Mgr.Dorák Zsolt
Rajkovics György
Nagy Imre I.
Nagy Imre II.
ifj. Szórád Ferenc
id. Szórád Ferenc

 

– felnőttek névsora: Papp Zoltán, Kovács Péter, Lelkes Ádám, Habenicht János, Rajkovics Gábor, Krascsenits Szilárd, Ruslan Nikulin, Varga Erik, Kovács Viktor, Labuda Róbert, Isakov Oleksandr, Renczés Zoltán, Végh Roland, Csölle Gábor, Dorák Fábián, Miskiv Vladislav, Kobeza Dmytro, Haver Zsolt

Edző : Renczés Gábor

diákok U15 névsora: Nagy Dominik, Szűcs Bálint, Orosz Szabolcs, Dórák Lionel, Frühwald Máté, Márk Krisztián, Nagy Attila, Nagy Larion, Beluc László, Gerezdes Tamás, Csicsó Krisztián, Rigo Dávid, Herdics Kristóf, Serfőző Norbert, Truchlík Adrián, Krascsenics Marko, Balogh Igor, Huszárovics René, Sztojka Diego

Edző : Mgr.Dorák Zsolt

 

diákok U13 névsora: Lukovics Péter, Csölle Viktor, Krascsenics Marko, Balogh Igor, Truchlík Adrián, Rajkovics Botond, Horváth Áron Levente, Szedlák Márk, Kovács Gábor, Dórák Balázs, Rajkovics Áron, Pónya Dominik, Borbély Dávid

Edző : Mgr.Dorák Zsolt

 

– diákok U11 névsora: Karika Krisztián, Karácsony Attila, Szedlák Márk, Dórák Balázs, Kovács Gábor, Nagy Benett, Rajkovics Áron, Szajkó Zoltán, Pónya Dominik, Papp Máté Zoltán, Baranyovics Zoltán, Borbély Dávid, Pónya Viktor, Heizer Zsolt, Földes Ármin, Petrovits Dominik, Jakab Szebasztian

Edző : Mgr.Dorák Zsolt

 

Kézilabda szakosztály vezetősége:
Rajkovics Csaba
Mgr.Erdélyi Gabriella
Nagy Adrianna
Rajkovics Orsolya
Rasztgyörgy Anikó

– női csapat névsora:

Veres Klára, Bogár Éva, Rózsa Viktória, Nagy Adrianna, Nagy Inéz, Lörincz  Noémi, Vörös Claudia, Orbánová Alena, Gaál Alexandra, Baranyovics Filoména, Kálmán Gabriella, Gaál Éva, Kacz Friderika, Csölle Ramóna, Bosák Cynthia, Végh Angelika, Tóth Anett, Rigó Henrietta, Schulcz Viktória, Márik Fanny

Edző : Baranyovics Jenő

 

előkészítő csoport U8 névsora: Berecz Krisztina, Csémi Zsófia, Domovics Anna, Gőgh Viktória, Koday Barbara, Komjáti Diána, Kovács Dorka, Lubicsek Rebeka, Nagy Alex, Nagy Előd, Nagy Emma, Németh Filip, Papp Boglárka, Szigeti Pamela

Edző : Rajkovics Orsolya, Bereczk Veronika

 

– előkészítő csoport U10 névsora: Benkovsky Jennifer, Csölle Zsóka, Domovics Anna, Dömény Zsófia, Kovács Boglárka, Kurucz Simona, Róth Luca, Nagy Hanna, Nagy Laura, Nogel Zara, Miklás Noémi, Ollári Lili, Puskás Zsófia, Tóth Luca, Zsalkovics Laura, Zsákovics Dorka Júlia

Edző: Rajkovics Orsolya, Bereczk Veronika

 

– diáklányok U12 névsora: Balogh Mira, Baráth Emma, Both Zoé, Bugár Antónia, Domonkos Anna, Kovács Viktória, Marczell Eszter, Meixner Kinga, Nagy Fruzsina, Puskás Nikolett, Rajkovics Zoé, Rasztgyörgy Flóra, Szalai Boglárka, Tóth Panka Virág, Tóth Réka

Edző: Rajkovics Orsolya, Ing.Németh Jolán

 

– diáklányok U14 névsora: Bartalos Eszter, Kovács Lili, Frühvald Adrienn, Pongrácz Zsófia, Tóth Panka, Vaculka Dorina, Marczell Eszter, Meixner Kinga, Nagy Fruzsina, Puskás Nikolett, Bugár Antónia, Tóth Panka Virág, Szalai Boglárka

Edző: Ing.Németh Jolán, Rajkovics Orsolya

– legfiatalabb diáklányok névsora: Rajkovics Zoé, Ollári Lili, Kovács Viktória, Rasztgyörgy Flóra, Balogh Mira, Dömény Zsófia, Tóth Réka, Domonkos Anna, Zsalkovics Laura, Kovács Dorina, Nagy Hanna, Kovács Boglárka, Zsákovics Sára, Nagy Laura, Kurucz Szimona
Edző : Rajkovics Orsolya

 

Sakkszakosztály vezetősége:
Fehér Tibor
Orbán Ferenc
Czajlik Tibor

– versenyzők névsora: Bagyánszki György, Horváth István, Orbán Ferenc, Orbán Péter, Szabó László, Polácsek Zoltán, Sebők Krisztián, Fehér Tibor, Czajlik Tibor, Merva Ferenc, Lacza Tihamér, Pataj Viktor, Takács László, Takács Dávid, Szőcs László

Asztalitenisz-szakosztály vezetősége:
Kovács Győző
Nagy Ervin
Dórák Attila

versenyzők névsora: Kovács Győző, Dorák Attila, Molnár Gábor, ifj.Molnár Gábor, Nagy Ervin, Csölle Frigyes, Hodossy Eduard, Tóbli Marián

Futószakosztály vezetősége :
Lelkes József
Nógel Ferenc
Hanuliak Renáta
Csölle Melinda

futók névsora: Csölle Melinda, Hanuliak Renáta, Szabó  Éva, Laki Barbara, Czíferi Bálint, Nógel Ferenc, Lelkes József, Rózsa Szilvia, Csölle  Terézia, Csölle Anita, Czíferi Róbert, Kovács Krisztián, Gútai Emese, Erdélyi Gabriella, Nagy Éva, Csölle Katalin, Gyurkovics Erika, Krascsenics Éva, Farkas Anikó, Hervay Tímea, Nagy Katalin, Varga Dóra, Nagy Regina, Ritter Lajos, Ágh Péter, Bódis József