Zoznam hráčov

Vedeni futbalového oddielu, zoznam futbalistov

Vedenie Futbalového oddielu: 

  • Mgr. Dorák Zsolt 
  • Rajkovics György
  • Nagy Imre I. 
  • Nagy Imre II. 
  • ifj. Szórád Ferenc
  • id. Szórád Ferenc.

Zoznam futbalistov (muži): Gadavics Bence, Kovács Péter, Lelkes Ádám, Bartal István, Habenicht János, Szabó András, Rajkovics Gábor, Varga Erik, Baffi Bálint, Frühvald Gábor, Bilyk Ihor, Horváth Lajos, Krascsenits Szilárd, Kálmán Gergely, Tamási Attila, Tóth Máté, Rozsa Ádám, Isakov Oleksandr, Rajkovics József,Stojka János, Zavinskyy Yuriy.
Tréner: Lelkes Ádám.

Zoznam dorastencov: Gaál Szabolcs, Köles Bence, Androvics Kristóf, Madarász Norbert, Oláh Ján, Gaál Zoltán, Dorák Fábián, Szedlák Dávid, Kardos Nikolas, Csölle Balázs, Csölle Gábor, Fekete Gábor, Rajkovics József, Dombos
Dávid, Tóth Nikolas, Mátyás Béla, Janics András, Rigó Béla, Haver Zsolt.
Tréner: Nagy Imre.

Zoznam starších žiakov: Pálffy Patrik, Szedlák Dávid, Csölle Gábor, Mátyás Béla, Dorák Fábián, Nagy Kristóf, Tóth Nikolas, Csölle Alex, Kurucz Károly, Nagy Zsolt, Gaál Zoltán, Parčetich Pál, Táborsky Martin, Novoszák Bence, Molnár Márk, Nagy Attila.
Tréner: Mgr. Dorák Zsolt.

Zoznam mladších žiakov: Méry Márk, Tóth Gábor István,Gerezdes Tamás, Érsek Patrik, Szedlák Patrik, Hamran László, Paľko Norbert, Csölle Larion, Német Bence, Érsek Béla, Nagy Attila, Katona Máté, Kovács Áron, Darnay Dominik, Miklós Balázs, Juhos Valentin, Csoka Samuel, Orosz Szabolcs.
Tréner: Mgr. Dorák Zsolt.

Zoznam najmladších žiakov: Szűcs Bálint, Nagy Larion, Érsek Béla, Nagy Benett, Belucz László, Rajkovics
Botond, Frühvald Máté, Csölle Viktor, Márk Krisztián, Dórák Lionel, Mészáros Balázs, Horváth Áron Levente, Bohus Gergely, Lukovics Péter, Truchlík Adrián.
Tréner: Mgr. Dorák Zsolt.

 

Vedenie hádzanárského oddielu a zoznamy

Mgr. Lelkes Zsuzsanna – predseda
Členovia:

  • Rajkovics Csaba
  • Mgr. Erdélyi Gabriella
  • Nagy Adrianna
  • Rajkovics Orsolya
  • Rasztgyörgy Anikó.

Zoznam žien: Vadkerti Klára, Rózsa Viktória, Vangel Nikoletta, Nagy Adrianna, Nagy Inéz, Görcs Cyntia, Lörincz Noémi, Vörös Claudia, Orbánová Alena, Beke Andrea, Schulcz Viktória, Kacz Friderika, Kovařík Andrea, Gaál Éva, Gaál Alexandra, Márk Kitti, Kalmár Enikő, Bogárová Eva. Tréner: Mgr. Lelkes Zsuzsanna.

 

Zoznam dorastencov:Turoczi Barbara, Szászi Nicol, Baranyovics Blanka, Süke Jázmin, Csölle Janka, Nagy Noémi, Szabó Rebeka, Hervay Tímea, Baranyovics Filoména, Rajkovics Réka, Kovács Natasa, Truchlík Barbara, Kacz Réka, Bartal Fanni, Érsek Anna. Tréner: Mgr. Lelkes Zsuzsanna.

 

Zoznam žiačok: VRajkovics Réka, Hervay Tímea, Érsek Anna, Halász Noémi, Lőrincz Réka, Frühvald Adrienn, Vaculka Dorina, Polácsek Vanessa, Bartalos Eszter, Kacz Réka, Marczel Eszter, Kovács Natasa, Szabó Rebeka, Bartal Fanni, Orosz Henrietta. Tréner: Mgr. Lelkes Zsuzsanna
 

Vedenie šachového oddielu a zoznam šachistov:

Sakkszakosztály vezetősége:
Elnök: Fehér Tibor
Alelnök: Orbán Ferenc

Tag: Czajlik Tibor

Sakkozók névsora:Czajlik Tibor, Bagyánszki György, Horváth István, Orbán Ferenc, Orbán Péter, Szabó László, Polácsek Zoltán, Novoszák Bence, Sebők Krisztián.

 

Vedenie stolnotenisového oddielu a zoznam hráčov

Kovács Győző – predseda
Členovia: Dorák Attila, Nagy Ervin. 

Zoznam hráčov: Kovács Győző, Dorák Attila, Molnár Gábor, ifj. Molnár Gábor, Nagy Ervin, Csölle Frigyes, Hodossy Eduard, Tóbli Marián.

 

Vedenie bežeckého oddielu a zoznam bežiacich

Csölle Melinda, Hanuliak Renáta, Kiss Róbert, Szabó Éva, Laki Barbara, Czíferi Bálint, Nógel Ferenc, Lelkes József, Rózsa Szilvia, Kovács Szabó Leontína, Csölle Terézia, Csölle Anita, Czíferi Róbert, Kovács Krisztián, Gútai Emese, Erdélyi Gabriella, Nagy Éva, Csölle Katalin, Schulcz Nikoletta, Gyurkovics Erika, Baranyovics Ignác, Krascsenics Éva, Farkas Anikó.

 

Zodpovedná osoba pri ochrane osobných údajov: Mgr. Krisztina Szevecsek (e-mail: zo.topolniky@gmail.com; tel.: +421 915 753 870)