Oznámenie

Oznámenie

 • Opatrenia v Topoľníkoch!V školských zariadeniach od pondelka 16.3.2020 vstúpi do platnosti celoštátna karanténa pre deti. Prosíme rodičov, aby tieto opatrenia dodržiavali, svoje deti si nechali doma, nepustili ich na verejné priestranstvá a na verejné zhromaždenia. Počas zatvorenia školských zariadení sa uskutoční aj odborná dezinfekcia všetkých priestorov školy a škôlky.

  Obec počas vyhlásenej mimoriadnej situácie podľa odporúčania ústredného krízového štábu upravuje stránkové hodiny na 3 hodiny denne. Žiadame obyvateľov, aby si dodržiavali nové stránkové hodiny, zvážili svoju návštevu na  úrade  a aby uprednostnili komunikáciu s pracovníkmi úradu telefonicky,
  elektronicky alebo prostredníctvom emailu.

  Žiadame, aby povinná osoba pri plnení finančných záväzkov voči samospráve uprednostnila úhrady prostredníctvom prevodu, poštou alebo priamo v banke.

  Upravené stránkové hodiny Obecného úradu v Topoľníkoch:
  Po: 8:30 – 11:30
  Ut: 8:30 – 11:30
  St: 14:00 – 17:00
  Št: nestránkový deň
  P: 8:30 – 11:30

 

 • Na Slovensku sa v súvislosti s vývojom epidemiologickej situácie vo výskyte ochorenia COVID-19 Ústredný krízový štáb zakazuje v termíne od 10.03.2020 do 23.03.2020 všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám organizovať a usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, cirkevnej, spoločenskej či inej povahy.
  Vzhľadom na to na území obce Topoľníky do odvolania sa neuskutočnia spoločenské, kultúrne, cirkevné a športové podujatia.
  Vláda SR vyhlásila v súvislosti s rizikom šírenia nového koronavírusu na celom území Slovenska mimoriadnu situáciu, ktorá platí od 12.03.2020 od 6.00 h.

Za pochopenie Vám vopred ďakujem.

Tieto opatrenia chránia Vaše zdravie a predchádzajú rozšíreniu COVID 19 vírusu.

 

S úctou

Bc. László Bacsó
starosta obce

 

Foto: clarksvillenow.com