Játékosok névsora

LABDARÚGÓ-SZAKOSZTÁLY VEZETŐSÉGE, ILL. A CSAPATOK NÉVSORAI

Futball szakosztály vezetősége:Mgr.Dorák Zsolt
Rajkovics György
Nagy Imre I.
Nagy Imre II.
ifj. Szórád Ferenc
id. Szórád Ferenc

 

– felnőttek névsora: Gadavics Bence, Kovács Péter, Lelkes Ádám, Habenicht János, Szabó András, Rajkovics Gábor, Frühvald Gábor, Horváth Lajos, Krascsenits Szilárd, Tamási Attila, Tóth Máté, Rajkovics József, Ruslan
Nikulin, Rozsa Ádám, Malý Dominik, Círia Csaba, Adiaba Bondoa, Hrazdílek Michal,Csölle Gábor
Edző : Lelkes Ádám

– ifjúsági csapat névsora: Gaál Zoltán, Dorák Fábián, Szedlák Dávid, Csölle Gábor, Fekete Gábor, Parčetich Pál, Nagy Zsolt, Nagy Kristóf, Bazsó Szabolcs, Kovács Sándor, Haška István ,Tóth Nikolas, Rózsa Konrád, Labuda
Bence,Görözdös Márk, Katona Máté, Kovács Zoltán, Hodosi Zoltán
Edző : Nagy Imre

– idősebb diákok névsora: Csémi Máté István, Tóth Gábor István, Szedlák Patrik, Hamran László, Paľko Norbert, Csölle Larion, Német Bence, Nagy Attila, Darnay Dominik, Kovács Áron, Gerezdes Tamás, Szeghy Attila, Csicsó
Krisztián, Rigó Dávid, Herdics Kristóf, Serfőző Norbert, Katona Máté
Edző : Mgr.Dorák Zsolt

fiatalabb diákok névsora: Orosz Szabolcs, Dórák Lionel, Balogh Igor, Beluc László, Truchlík Adrián, Nagy Larion, Szűcs Bálint, Horváth Áron Levente, Rajkovics Botond, Frühwald Máté, Márk Krisztián
Edző : Mgr.Dorák Zsolt

– legfiatalabb diákok névsora (11 évesek)
Nagy Benett, Kovács Gábor, Csölle Viktor, Lukovics Péter, Dórák Balázs, Bazsó Dominik, Kósa Norbert, Hobot Áron, Szedlák Márk, Balogh Gergő, Karika Krisztián, Kovács Benedek, Karácsony Attila, Konkoly Alex
Edző : Mgr.Dorák Zsolt

Kézilabda szakosztály vezetősége:
Rajkovics Csaba
Mgr.Erdélyi Gabriella
Nagy Adrianna
Rajkovics Orsolya
Rasztgyörgy Anikó

– női csapat névsora: Bogár Éva, Rózsa Viktória, Vangel Nikoletta, Nagy Adrianna, Nagy Inéz, Görcs Cyntia, Lörincz Noémi, Vörös Claudia, Orbánová Alena, Márk Kitti, Penzinger Tímea, Gaál Alexandra, Erdélyi Gabriella,
Baranyovics Filoména, Bugár Vanessza, Forgáč Rebeka, Mészáros Rebeka
Edző : Mgr.Lelkes Zsuzsanna

– idősebb és fiatalabb diáklányok névsora: Krascsenits Flóra, Csölle Melissza, Tóth Panka Virág, Puskás Nikolett, Nagy Fruzsina, Szalai Boglárka, Bugár Antónia, Meixner Kinga, Baráth Emma, Pongrácz Zsófia, Marczel Eszter, Vaculka Dorina, Frühvald Adrienn, Bartalos Eszter, Kovács Lili
Edző : Rajkovics Orsolya

– legfiatalabb diáklányok névsora: Rajkovics Zoé, Ollári Lili, Kovács Viktória, Rasztgyörgy Flóra, Balogh Mira, Dömény Zsófia, Tóth Réka, Domonkos Anna, Zsalkovics Laura, Kovács Dorina, Nagy Hanna, Kovács Boglárka, Zsákovics Sára, Nagy Laura, Kurucz Szimona
Edző : Rajkovics Orsolya

Sakkszakosztály vezetősége:
Fehér Tibor
Orbán Ferenc
Czajlik Tibor

– versenyzők névsora : Bagyánszki György, Horváth István, Orbán Ferenc, Orbán Péter, Szabó László, Polácsek Zoltán, Sebők Krisztián, Fehér Tibor, Czajlik Tibor, Merva Ferenc, Lacza Tihamér, Pataj Viktor, Takács László,
Takács Dávid, Szabó Balázs

Asztalitenisz-szakosztály vezetősége:
Kovács Győző
Nagy Ervin
Dórák Attila

versenyzők névsora: Kovács Győző, Dorák Attila, Molnár Gábor, ifj.Molnár Gábor, Nagy Ervin, Csölle Frigyes, Hodossy Eduard, Tóbli Marián

Futószakosztály vezetősége :
Lelkes József
Nógel Ferenc
Hanuliak Renáta
Csölle Melinda

futók névsora: Csölle Melinda, Hanuliak Renáta, Szabó Éva, Laki Barbara, Czíferi Bálint, Nógel Ferenc, Lelkes József, Rózsa Szilvia, Csölle Terézia, Csölle Anita, Czíferi Róbert, Kovács Krisztián, Gútai Emese, Erdélyi Gabriella,
Nagy Éva, Csölle Katalin, Gyurkovics Erika, Krascsenics Éva, Farkas Anikó, Hervay Tímea, Nagy Katalin, Varga Dóra, Nagy Regina, Ritter Lajos, Ágh Péter, Bódis József